MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 4638444
nr 463 8444
Byrå
Tall boy, valnöt, längd: 90, djup: 57, höjd: 148 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.900 kr
måndag 23 april 2007
2.800 kr
2.100 kr
2.300 kr
2.800 kr